Communicatie Apparatuur

Standaard configuratie: een host, een antenne, 3800 mAh batterij, een set van laders, een draagclip, een hand lanyard, een handleiding, een vak. PAKKET van eenheden 2 x UV-5R (VHF136-174 & UHF 400-520Mhz) 2 x 7,4 V 3800mah Li-ion Batterij Pack 2 x dual band Antenne 2 x riemclip 2 X ear koptelefoon haak 2x in het russisch en engels Handleiding 2x Desktop Lader
€78.29
4G LTE Antenne 10dbi 3g 4g lte-Antenne 698-960/1700-2700Mhz met magnetische base-SMA Mannelijke RG174 3M Duidelijke Sucker Antenne Standaard: 1.Frequentie: 698-960/1710-2700MHZ 2.VSWR: Als u moet een andere connector , zoals TS9,MCX enzovoort ,gelieve te voelen vrij om ons te contacteren,bedankt. Over de Verzending manier A. Post van China Gewone Kleine Pakket Plus zonder tracking-nummer,normaal
€13.45
Draadloze VRAGEN Module kit (RF zender STX882+ RF ontvanger SRX887)+ 2 pc ' s gold spring antenne STX882 STX882 is een lage kosten, kleine grootte, ultra-high-power, lage harmonische VRAGEN zender module. Heeft een hoge stabiliteit en de hoge kosten, 3,6 V stroomverbruik te bereiken 50mW, is op dit moment op de markt onder dezelfde spanning zendvermogen VRAGEN zender module. De module kan worden aangesloten
€2.16
RF4432PRO - 315/433/868/915MHz Kleine Draadloze Data Zender en Ontvanger FSK/GFSK SPI RF-Module voor Afstandsbediening RF4432PRO keurt Silicium Lab Si4432 RF-chip, die is een sterk geïntegreerde draadloze ISM-band transceiver chip. Zeer hoge ontvangstgevoeligheid (-121 dBm) en +20 dBm uitgangsvermogen ervoor te zorgen dat de bekleding van het assortiment en het verbeteren van de data link-prestaties. Ingebouwde
€10.93
YAESU CD-15A CD-15 snellader voor YAESU VX-6R / VX-7R met AC-Adapter Het pakket omvat: 1 x Oplader Base 1 x AC Adapter Verenigde staten Flatscreen pins stekker of Euro Ronde pinnen plug Wij sturen u met de JUISTE stekkers volgens uw land te gebruiken. Compatibel batterij modellen: FNB-58, FNB-58Li, FNB-80, FNB-80Li Compatibele Radio Modellen Yaesu
€12.19
Fakra crimp connector C haakse blauw voor GPS telematica of de navigatie Geschikte kabel:RG316 RG174 LMR100 De antenne met deze Fakra Connector is compatibel met: VW RNS510 (MFD3); VW MFD2 (RNS2); SKODA COLUMBUS; MERCEDES OPDRACHT SYSTEMEN W211 E-KLASSE); MERCEDES APS 50; AUDI RNS-E DVD NAVIGATIE); AUDI MMI (A6 4F A8 4E); Andere soorten
€1.54
Fakra Aansluiting K rechte Eind blootgesteld connector recht pigtail kabel RG174 40cm Model: AC-F03KSJ-174-40 Beschrijving : FAKRA-Connectoren en Kabel-Assemblages ondersteuning van toepassingen die vereisen een hoog-presterende, betrouwbare en kosteneffectieve RF-connector. FAKRA-aansluitingen zijn standaard SMB-Aansluitingen ingebed in een speciale inter-locking plastic behuizing die gebruik maakt
€4.83
RF-SMA-BNC adapter SMA Plug naar BNC Aansluiting rechte glodplated Familie Coaxiaal, RF - Adapters Serie Tussen de Series SMA-BNC Zetten Van (Adapter Einde): SMA Plug, male Pin Te Zetten (Adapter Einde) BNC-Aansluiting, vrouwelijke Pin-Plating vernikkelde Stijl rechte Montage Type Vrij Hangende Andere soorten adapter connector:
€1.38
GPS&GSM-Antenne Combinatie-Antenne 3m Kabel-SMA Connector Beschrijving: GPS Frequentie: GPS-1575.42 MHZ Voltage: 3V-5V AMPÈRE-Frequentie: 824MHZ-894MHZ/1710MHZ-1990MHZ GPS Winsten:26-28dbi Ca. GSM Winst: 2-3dbi Ca. Kabel lengte:3M-Connector: GPS-SMA mannelijke goldplated/GSM-SMA mannelijke goldplated Magnetische voet
€80.07
Digitale TV-Antenne 5dBi Antenne voor DVB-T TV-HDTV met 5M Kabel-SMA Mannelijke Rechte Connector 50ohm NIEUWE AANKOMST Beschrijving: Het verbeteren van de digitale/analoge signaal sterkte en kwaliteit van het signaal, een must-have tool voor DVB-T USB-stick, zorgen voor een extra duidelijke weergave van uw PC/Laptop Magnetische gebaseerd montage maken het veel gemakkelijker worden geplaatst High-gain
€4.31
2.4 GHz 22dBi Omni WIFI Antenne RP-SMA voor draadloze router Specificaties: voor de draadloze router en de DRAADLOZE PCI-kaart Max Gain:22dBi Lengte:44.3 cm 802.11 b, 802.11 g RP-SMA connector (soctet pin) Aansluiting Flexibele WiFi antenne Kantel-en draaibare design
€41.75
Hoge Kwaliteit 4 stuks/kit BNC-UHF RF Adapter Kit BNC naar UHF 4 Type RF-Connector Kit Coax Adapters Rechte vernikkeld nieuwe 100% nieuwe hoogwaardige Familie Coaxiaal, RF Adapter KIt Serie RF-Adapter Kit BNC-UHF-type 1.BNC-male naar UHF man 2.BNC-male naar UHF vrouw 3.BNC-female naar UHF man 4.BNC-female naar UHF-vrouwelijke Plating vernikkelde Stijl Rechte Montage Type Vrij
€9.70
MMCX Krimp Plug Juiste Hoek RF connector voor LMR100 Product Serie: MMCX Product Type: Kabel mount Lichaam Plating: Goldplated Lichaam Beëindiging: Krimp Kabel Type: RG174,RG316,LMR100 Andere soorten MMCX connector:
€0.64
RF Coaxiale Aansluitingen SMA-SMB-adapter SMA Aansluiting SMB-Stekker recht Familie Coaxiaal, RF - Adapters Serie Tussen de Series SMA-SMB Zetten Van (Adapter Einde): SMA-Aansluiting, vrouwelijke Pin Te Zetten (Adapter Einde) SMB-Plug, male Pin-Plating Vernikkelde Stijl rechte Montage Type Vrij Hangende Andere soorten van de rf-adapter-aansluiting:
€1.46
SC connector gigabit 3km mini-gbic-sfp-module 1.25 G optische tranceiver module Opmerking: laat ons een bericht over welk merk de switch is compatibel zijn. We hebben HUAWEI, Cisco, H3C en neutrale beschikbaar. Sturen compatibel SFP-modules als uw verzoek. TOEPASSINGEN l-Schakelaar Interface l Gigabit Ethernet l Geschakeld Backplane Toepassingen l Router/Server-Interface l
€17.12
Walkie talkie-bag Geval Houder MSC-20D Nylon draagtas Voor Kenwood BaoFeng UV-5R UV-5RA UV-5RB UV-5RC UV-UV-B5-B6 BF-888S Zak Het is geschikt voor de meeste radio ' s in de huidige markt.Het is een goede keuze voor verstelbare deurtelefoon en digitale camera met de grootte 125*63*35mm.Taille hangen,borst hangen,schouder hangt beschikbaar zijn. Economisch,handige en de hulpprogramma'. Kenmerken:
€5.89
2pcs/veel 2,4 Ghz-3dbi Antenne met SMA Connector (mannelijk Opvouwbare wifi antenne ZigBee Bluetooth-antenne voor de draadloze router Beschrijving Antenne: 2.4 G WIFI-Antenne SMA-connector 2.4 GHz 3dBi Draadloze WLAN-Antenne Antenne Type: 2.4 Ghz opvouwbare antenne Frequentie: 2400-2500MHz Gain 3DBi Impedantie: 50 Ohm Max. Vermogen: 50W Lengte: 10.5-11 CM Aansluiting: SMA-male
€3.66
Jilong KL-300T Fusion Splicer Monitor Kabel Monitor Draad BETALING 1. Wij accepteren betaling via borg, de Western Union en T/T. De beste manier is een directe online betaling,kunt u zelf kiezen. Als u wilt gebruik maken van andere betalingsvoorwaarden, laat het ons vooraf weten als u de bestelling. 2. Volledige betaling dient te geschieden binnen 7 dagen na het plaatsen van uw bestelling
€15.09
Kenmerken: Frequentie : 400-470 mhz en 136-174MHZ Kunt installeren om de antenne van een basisstation direct. Dual band, high gain! Gain:2.5/3 dB Vermogen: 50W Lengte: 9CM Top diameter: 3,4 CM diameter Knop: 4CM M connector, geschikt voor auto, mobiele radio station. Beschikbare kleuren: Zwart Middelpunt: VHF 144mhz en UHF 435mhz, VSWR: Onder de 1,5 1X Klein kanon dual band antenne 1X 50-3 5M diameter van 6 CM sucker
€21.99
Elektrische Specificaties Frequentie bereik(MHz) 136-174 Bandbreedte(MHz) 5 Winst (als de dBi) 3.5 VSWR ≤1.5 Ingang Impedantie (Met Ω) 50 Polarisatie Verticale Maximum input vermogen(B) 100 Bliksembeveiliging DC Grond Input type aansluiting SO239 (M-Vrouw) Mechanische
€56.23
Intel XDACBL1M Compatibel 10G SFP+ DAC Twinax-Kabel (1 meter, passief, SFP+ aan SFP+, 30AWG) Product Details Intel Echte XDACBL1M Leverancier Naam LODFIBER Aansluiting Type SFP+ aan SFP+ Max Data Rate 10Gbps-Kabel Type Passieve Koperen Kabel AWG Draad 30AWG Kabel Lengte 1 m(3,28 ft) Jas Materiaal PVC(OFNR) Temperatuur 0 tot 70°C (32 F tot 158°F) HTS-Geharmoniseerde Code 8544700000 Kwaliteit van de Certificering
€17.94
Deze Diamond TS-750 stijl externe luidspreker heeft een schakelbare noise filter en mute. Geschikt voor uw CB radio of Ham radio communications. U hoort uw radio luid en duidelijk. Voor CB Radio 's: Cobra - Midland - Galaxy - Uniden - Connex - Alpha - Royce - President - SuperStar - Maxlog - Algemene - Mirage - Magnum Voor Ham-Radio' s: Motorola, ICOM - Yaesu - Kenwood - Alinco - KARTEN - Wouxun - RCI - CRE - Anytone Specificatie:
€11.14
Hoge kwaliteit Grote Kraag Klem PTT M Stekker met 2 pinnen telescoop Compatibel met : MagOne A8, voor Motorola GP88S GP2000 GP2000S SP66 GP3688 GP1660 GP1300-apparatuur GP1200 GP88S,EP450,CP040 DEP450 DP1400 enz. voor de Hytera TC500S,TC510,apparatuur tc700,TC610,TC620 enz Pakket:1x hoofdtelefoon
€7.34
2 dbi 824-960 mhz 1710-1990Mhz GSM-Antenne SMA plug +RP-SMA-male naar SMA-female pigtail kabel RG316 15cm Product Beschrijving - Frequentiebereik(MHz): 824-960/1710-1990Mhz Bandbreedte(MHz): 136/280 VSWR≤1.5 Winst(dBi): 2-3dbi Max Input power(W): 60 Ingang Impedantie(Ω): 50 Polarisatie Type Verticale gewicht 56g Kabel Type RG174 Montage
€3.50
1.25 Gb/s 1310nm Single-mode SFP Transceiver BROKAAT compatibele FUNCTIES van het PRODUCT tot 1,25 Gb/s aan data links FP laser zender en PIN-foto-detector tot 10 op 9/125µm SMF Hot-pluggable SFP-voetafdruk Duplex LC/UPC type pluggable optische interface Laag energieverlies Metalen behuizing voor lagere EMI RoHS compliant en loodvrij Enkele Van +3,3 V-voeding voor de Ondersteuning van Digitale Diagnostische Monitoring
€14.37
Welkom bij SeeMe Technology Co., LTD Korting voor de groothandel? Meer cijfers? Offerte voor BOM? Al onze producten hebben een jaar garantie op kwaliteit. Voor meer informatie of technische vragen, gelieve te voelen vrij om contact met SeeMe service. Specificaties Instructies Modle Aantal SFP-H10GB-CU3M Type Aansluiting SFP+ Aan SFP+ Soort Kabel Koperen
€26.50
Nieuwe Originele NISSEI RS-502 Weergegeven 1.8-525MHz 200W SWR & W Metter (M-Type Connector) Inleiding: Dit SWR/Watt meter is een uiterst nauwkeurige RF-meter voor het meten van vooruitgang, Omgekeerd Power en SWR . Belangrijkste Kenmerken: Groot meter display voor het gemak van het lezen. Vooruit RF power metingen. Omschakelbaar naar indiecate ofwel gemiddeld vermogen van
€110.09
Mini & Licht-gewicht - Slechts 66x 26x 14mm en 25g. LEIXEN VV-108 is ontworpen in een handig formaat voor eenvoudige draagbaarheid. Specificatie Frequentie Bereik: UHF (400-480MHz Transmissie power: 0,5 W Kanalen: 16 Kanalen Batterij: 500mAh Operation mode: Enkelzijdig Time-out-timer(TOT) de functie Auto power off (APO) de Lease-Functie Ondersteuning opladen via USB kabel Afmetingen: 66x 26x 14mm Gewicht:25g
€22.01
Geachte klant: Dit is een vriendelijke herinnering dat als je de bestelling plaatst via Ivofhope.org APPs, zou u vinden dat de prijs is veel goedkoper dan een PC en het bespaart veel tijd om de betaling te doen, scan de QR-code en krijgen meer verrassing vorm van APPs, Genieten van de winkels en dank je wel! HM-46 Handheld Luidspreker Microfoon voor de ICOM IC-V8-V82 V85 IC-T2H T8A
€7.14
10 Stuks MCX Krimp-Plug Male voor LMR100 RF-Aansluiting Van toepassing zijnde norm MIL-STD-202,IEC1169-36,CECC22220 Isolatoren PTFE-Geslacht Plug Temp.bereik -65~ +165(RF) carrosserievorm Rechte Stekker /Man Pin monteerwijze De kabel van de Berg [Vrij Hangende (In-Line)] Duurzaamheid ≥500 Cycli de Weerstand van de Isolatie ≥1000MOhm bestand is tegen spanning van 750 V Frequentie Bereik 0-6GHz
€6.19